مقالات

برنامه ورزشی آموزش تمرین فیتنس مردان و بانوان در خانه

برنامه ورزشی آموزش تمرین فیتنس مردان و بانوان در خانه

اموزش فیتنس در منزل امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است و برای تناسب اندام و خوش فرمی بدن خود حرکات فیتنس آسان و سخت را انجام می دهند اما افرادی هستند که فکر می کنند نمی توان در منزل به تناسب اندام رسید.در این مقاله به بررسی کامل روش های دستیابی به فیتنس در خانه می پردازیم.

راهنمای جامع ساخت دوچرخه ثابت در منزل

راهنمای جامع ساخت دوچرخه ثابت در منزل

اسپینیگ یا همان دوچخه ثابت از وسایل ورزشی مفید برای افزایش آمادگی جسمانی و تناسب اندام در منزل می باشد.هم اکنون نیز با توجه شیوع کرونا خیلی از ورزشکاران ترجیح می دهند در خانه ورزش کنند اما قیمت دوچرخه ثابت اسپینینگ در بازار بسیار گران شده است و از همین رو ساخت دوچرخه ثابت در خانه بسیار رواج یافته است.شما می توانید براحتی با یک دوچرخه ورزشی و آموزشی که ما در پیج قرار می دهیم نسبت به ساخت یک دوچرخه ثابت خانگی دست ساز اقدام نمایید.

برنامه تمرینات بدنسازی با دمبل در خانه با عکس

برنامه تمرینات بدنسازی با دمبل در خانه با عکس

این برنامه تمرینی فقط به دمبل احتیاج دارد و هدف آن تقویت ماهیچه های مهم بدن است و تمرینات آن را می توانید به راحتی در منزل انجام دهید.ین برنامه تمرینات بدنسازی با دمبل برای عضلات بازو ، سینه ، شانه و شکم تدارک دیده شده است. شما اگر یک جفت دمبل در منزل داشته باشید و بخواهید در خانه تمرین کنید شاید خیلی کاری از پیش نبرید اما اگر یک برنامه منظم بدنسازی داشته باشید می توانید هدفمند تمرین و عضله سازی کنید.

First Steps in the Trump Era

برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله با تصویر

آیا نمی توانید به سالن ورزشی بروید؟ این برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله با تصویر که برای شما آماده کرده ایم را امتحان کنید تا تمام گروه های عضلانی را بتوانید براحتی تقویت نمایید.متاسفانه برخی از افراد فکر میکنند فقط در باشگاه های ورزشی می توان تناسب اندام و فیتنس را بدست آورد در حالی که با انجام تمرینات اصولی و منظم می توانید بدنی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

دانلود فیلم آموزش ورزش ایروبیک در خانه برای لاغری شکم بانوان

دانلود فیلم آموزش ورزش ایروبیک در خانه برای لاغری شکم بانوان

ورزش ایروبیک برای خیلی از بانوان به عنوان رشته ورزشی اصلی برای کاهش وزن و چربی سوزی می باشد.شاید یکی از نقاط قوت اجرای حرکات ورزش ایروبیک در خانه استفاده از آهنگ های شاد و ریتمیک در آن باشد.آموزش ایروبیک در خانه می تواند با فیلم و یا توسط یک مربی خصوصی انجام شود.تمرینات ایروبیک بدون هیچ گونه وسیله ورزشی براحتی در منزل قابل اجراست و افراد مبتدی تا حرفه ای می توانند آن را انجام دهند.ایروبیک دارای شاخه های گوناگونی نظیر ایروبیک کودکان است که برای لاغری بسیار مناسب است.در مقاله دانلود فیلم آموزش ورزش ایروبیک در خانه برای لاغری شکم بانوان از سایت ماسافیت می توانید با ورزش ایروبیک به کاهش وزن و تناسب اندام برسید.با ما همراه باشید.

کانال تلگرام آموزش حرکات بدنسازی و ورزش در منزل

کانال تلگرام آموزش حرکات بدنسازی و ورزش در منزل

تلگرام یکی از شبکه های اجتماعی معروف ساخته شده توسط کشور روسیه در جهان است که در ایران هم بیش از 50 میلیون نفر عضو آن هستند.تلگرام بخش های مختلفی را برای کاربران خود تدارک دیده است که یکی از آنها قابلیت راه اندازی "کانال" است.در کانال های تلگرام مدیران و صاحبان کانال می توانند مطالب علمی و آموزشی خود را قرار دهند و اعضا هم با ورود و عضویت از این مطالب استفاده نمایند.همراه با کانال های سیاسی و اجتماعی و خبری امروزه کانال تلگرام آموزش حرکات بدنسازی در منزل را نیز می توانید براحتی در تلگرام پیدا کنید و به آسانی در خانه ورزش نمایید.اگر شما هم این اپلیکیشن خوب را در گوشی خود دارید می توانید با جستجوی ساده لیستی از بهترین منابع آموزش حرکات ورزشی در منزل استفاده نمایید.

کراس فیت چه نوع ورزشی است؟

کراس فیت یک رژیم و برنامه برای تناسب اندام است که توسط گرگ گلسمن بنیان گذاری و ثبت تجاری شده است. کراس فیت شامل تمرینات جسمانی و مسابقات تناسب اندام می شود. تمرینات کراس فیت ترکیبی از وزنه برداری، پلایومتریک، پاورلیفیتینگ، ژیمناستیک، تمرینات کالیستنیک و دیگر تمرین ها می باشد.گرگ گلاسمن و لورن جنای بنیانگذاران کراس فیت در سال 2000 می باشند.باشگاه مبداء کراس فیت در سانتا کروز کالیفرنیا می باشد.در سال 2005 تعداد 13 باشگاه و امروزه بیش از 13000 باشگاه کراس فیت وجود دارد.

آموزش کامل نحوه نصب تی ار ایکس در خانه

آموزش کامل نحوه نصب تی ار ایکس در خانه

تمرینات تی آر ایکس یکی از راه های مهم و مفید در زمینه تناسب اندام و فیتنس می باشد.انواع مختلف طناب یا بند تی آر ایکس TRX با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد.پک کامل تی آر ایکس شامل وسایل مختلفی است که امکان نصب آن روی سقف و یا درب خانه را فراهم می نماید.

دانلود بهترین برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله برای کامپیوتر PC

دانلود بهترین برنامه بدنسازی در خانه بدون وسیله برای کامپیوتر PC

شاید خیلی از افراد ترجیح دهند برای تناسب اندام و کاهش وزن از یک برنامه ورزشی در کامپیوتر یا لپ تاپ خود برای بدنسازی در منزل استفاده کنند.برخی از شرکت ها نظیر مایکروسافت هم برنامه هایی را ارائه نموده اند که می تواند تا حدی راهگشا باشد اما در این مقاله ما راهکار بهتری داریم شما بتوانید بدون استفاده از هیچگونه وسیله ورزشی در منزل به تناسب اندام برسید.

ماسافیت یعنی چی ؟

ماسافیت ترکیب شده از دو بخش ماسا مخفف ماساژ و فیت مخفف فیتنس می باشد که نسان دهنده محوریت موضوعات این پلتفرم آنلاین برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام می باشد

بنیان گذار این وب سایت فرشاد فرجوند می باشد که سالیان سال هست در این زمینه ها دارای تجارب ملی و بین المللی می باشد و تحصیلاتش نیز از دوره هنرستان در رشته های تربیت بدنی و ماساژ بوده است.

دسترسی سریع